Daugaviņam divas piespēles graujošā uzvarā pār Pavlova klubu, rezultatīvs arī Egle

Šovakar Latvijas izlases kapteiņa Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Slovākijas Ekstralīgas komanda Mihalovčes “Dukla” ar rezultātu 7:2 (3:1, 2:0, 2:1) mājās apspēlēja Vitālija Pavlova “HC 19 Humenne” vienību.

Daugaviņš šajā spēlē 19 minūtēs un četrās sekundēs atdeva divas rezultatīvas piespēles, trīs reizes meta pa vārtiem, kā arī laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Šosezon uzbrucējs 11 spēlēs nopelnījis 11 punktus (4+7), bet Mihalovčes komanda ar 13 punktiem 11 mačos atrodas septītajā vietā līgā.

Nākamā cīņa “Dukla” vienībai paredzēta 22. oktobrī plkst. 17:30 mājās pret Bratislavas “Slovan” klubu.

Tikmēr Pavlovs šajā mačā 16 minūtēs un 45 sekundēs vienreiz meta pa vārtiem, uzvarēja četrus no desmit iemetieniem, kā arī no ledus nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-2”.

Uzbrucējs šosezon 11 spēlēs nopelnījis divus vārtu guvumus.

“HC 19 Humenne” klubs 11 cīņās ticis pie astoņiem punktiem un ierindojas pēdējā, 12. pozīcijā līgā.

Nākamā cīņa “HC 19 Humenne” komandai paredzēta 22. oktobrī plkst. 18:00 mājās pret “HK Košice” vienību.

Citā mačā Haralda EglesLiptovsky Mikulaš“ ar rezultātu 3:2 (1:1, 1:1, 0:0, 0:0, 1:0) mājās pēcspēles metienos apspēlēja Bratislavas “Slovan” klubu.

Egle šajā spēlē 14 minūtēs un 51 sekundē atdeva rezultatīvu piespēli, vienu reizi meta pa vārtiem, uzvarēja četrus no 12 iemetieniem, kā arī pameta laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”. Hokejists arī guva vārtus pēcspēles metienu sērijā.

Uzbrucējs šosezon 11 cīņās nopelnījis astoņus punktus (3+5), bet “Liptovsky Mikulaš” ar 19 punktiem 11 mačos ierindojas piektajā pozīcijā līgā.

Nākamā spēle “Liptovsky Mikulaš” vienībai paredzēta 22. oktobrī plkst. 18:00 viesos pret “Zvolen” komandu.