Daugaviņam 2+1, Krastenbergam 1+0 pret Egles “Slovan” (VIDEO)

Kaspars Daugaviņš, hokejazinas.com

Kaspars Daugaviņš | Foto: Tomaš Feigl, Mihalovčes "Dukla"

Šovakar kārtējo spēli Slovākijas Ekstralīgā aizvadīja uzbrucēju Kaspara DaugaviņaRenāra Krastenberga un aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā Mihalovčes “Dukla”.

“Dukla” savā laukumā tikās ar latviešu uzbrucēja Haralda Egles pārstāvēto Bratislavas “Slovan” un uzvarēja ar rezultātu 5:1.

Daugaviņš šajā spēlē bija pirmās maiņas uzbrucējs un guva vārtus, kā arī atdeva vienu rezultatīvu piespēli, Uzbrucējs abus vārtus guva otrajā trešdaļā, panākot vairākumā 2:1, bet vēlāk 3:1.

Krastenbergs aizvadītajā mačā spēlēja otrajā maiņā un guva vienus vārtus, kad trešajā periodā realizēja vairākumu.

Kulda šai spēlei netika pieteikts.

Savukārt Egle bija otrās maiņas uzbrucējs un palika bez rezultativitātes punktiem.

Turnīra tabulā “Dukla” ar 24 punktiem 11 spēlēs pakāpās uz pirmo vietu, savukārt “Slovan” ar 22 punktiem atrodas trešajā pozīcijā.