Daugaviņam “+1” un iespaidīgs spēles laiks Slovākijā, Eglem graujošs zaudējums

Šovakar Latvijas izlases kapteiņa Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Slovākijas Ekstralīgas komanda Mihalovčes “Dukla” ar rezultātu 2:1 (1:1, 0:0, 0:0, 0:0, 1:0) mājās pēcspēles metienos apspēlēja Bratislavas “Slovan” vienību.

Daugaviņš šajā spēlē 26 minūtēs un 36 sekundēs sešas (!!!) reizes meta pa vārtiem, uzvarēja 75% iemetienu, kā arī laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Šosezon uzbrucējs 11 spēlēs nopelnījis deviņus punktus (4+5), bet Mihalovčes komanda ar 18 punktiem 12 mačos atrodas septītajā vietā līgā.

Nākamā cīņa “Dukla” vienībai paredzēta 27. oktobrī plkst. 19:00 mājās pret “Zvolen” klubu.

Citā mačā Vitālija Pavlova “HC 19 Humenne” klubs mājās ar rezultātu 1:3 (0:1, 0:1, 1:1) piekāpās “HK Košice” vienībai.

Pavlovs šajā mačā 19 minūtēs un četrās sekundēs vienreiz meta pa vārtiem, uzvarēja 61% iemetienu, kā arī no ledus nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-2”.

Uzbrucējs šosezon 12 spēlēs nopelnījis divus vārtu guvumus.

“HC 19 Humenne” klubs 12 cīņās ticis pie astoņiem punktiem un ierindojas pēdējā, 12. pozīcijā līgā.

Nākamā cīņa “HC 19 Humenne” komandai paredzēta 27. oktobrī plkst. 19:00 viesos pret Bratislavas “Slovan” vienību.

Visbeidzot, Haralda EglesLiptovsky Mikulaš“ komanda ar rezultātu 1:7 (0:1, 1:5, 0:1) izbraukumā cieta graujošu zaudējumu “Zvolen” klubam.

Egle šajā spēlē 13 minūtēs un 43 sekundē divas reizes meta pa vārtiem, uzvarēja 33% iemetienu, kā arī pameta laukumu ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Uzbrucējs šosezon 12 cīņās nopelnījis astoņus punktus (3+5), bet “Liptovsky Mikulaš” ar 19 punktiem 12 mačos ierindojas sestajā pozīcijā līgā.

Nākamā spēle “Liptovsky Mikulaš” vienībai paredzēta 27. oktobrī plkst. 19:00 savā laukumā pret “Spiska Nova Ves” komandu.