Daugaviņam +1 komandas zaudējumā, Indrašim -1

Latviešu uzbrucēju Mika Indraša un Kaspara Daugaviņa pārstāvētie klubi piektdien piedzīvoja zaudējumus Vācijas hokeja līgas (DEL) spēlēs.

Daugaviņa pārstāvētā Izerlonas “Roosters” viesos ar 2:3 (o:1, 1:0, 1:2) piekāpās Volfsburgas ”Grizzly”.

Pieredzējušais uzbrucējs laukumā pavadīja 16 minūtes un 26 sekundes, kuru laikā izpildīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, uzvarēja četros no septiņiem iemetieniem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Šosezon Daugaviņš 21 spēlē ir izcēlies ar desmit gūtiem vārtiem un deviņām rezultatīvām piespēlēm.

Tāpat neveiksmi cieta arī Mika Indraša pārstāvētā Švēningeras ”Wild Wings”, kas savā laukumā ar 2:3 (1:2, 1:1, 0:0) atzina Minhenes ”Red Bull” pārākumu.

Latvijas izlases uzbrucējs šoreiz nospēlēja vien 13 minūtes un 49 sekundes, vienu reizi apdraudot pretinieku vārtu drošību un maču noslēdzot ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Indrašis šosezon 21 mačā nav guvis nevienus vārtus, taču ir atzīmējies ar 11 rezultatīvām piespēlēm.

Autors: Rainers Rogs Avots: DEL