Daugaviņa rezultatīvais sniegums neglābj komandu no zaudējuma

Latvijas izlases bijušais uzbrucējs Kaspars Daugaviņš šovakar atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Vācijas augstākajā hokeja līgā (DEL).

Daugaviņa pārstāvētā Izerlonas ”Roosters” savā laukumā ar 1:4 (1:0, 0:0, 0:4) piekāpās Minhenes “Red Bull” hokejistiem.

Latviešu uzbrucējs otrajā minūtē asistēja ”Roosters” vienīgajā vārtu guvumā un palīdzēja komandai atklāt mača rezultātu. Viņam šis bija otrais (1+1) rezultativitātes punkts jaunajā sezonā.

Daugaviņš laukumā pavadīja 15 minūtes un 58 sekundes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, uzvarēja sešos no astoņiem (75%) iemetieniem, nopelnīja divas soda minūtes un ieguva negatīvu lietderības koeficientu -1.

”Roosters” jaunās sezonas ievadā četros mačos ir izcīnījusi tikai vienu uzvaru un šobrīd ieņem vien 13. vietu 15 komandu konkurencē. Nākamā spēle Daugaviņa pārstāvētajam klubam ir paredzēta 27. septembrī.

Autors: Rainers Rogs Avots: DEL