Čukstes ”Ocelari” piedzīvo pārsteidzošu zaudējumu, Kuldam un Batņam uzvaras

Pārsteidzošu zaudējumu IIHF Čempionu līgā šovakar piedzīvoja latviešu aizsarga Kārļa Čukstes pārstāvētā Triņecas ”Ocelari”. Tikmēr panākumus svinēja Artūra Kuldas pārstāvētā ”Villacher SV” un Oskara Batņas pārstāvētā Mikeli “Jukurit”.

Čukstes pārstāvētā ”Ocelari”, spēlējot viesos, H apakšgrupas mačā pēcspēles metienu sērijā ar 2:3 (0:1, 0:1, 2:0, 0:0, 0:1) piekāpās Ziemeļīrijas klubam Belfāstas ”Giants” un piedzīvoja trešo zaudējumu pēc kārtas turnīrā.

Latvijas izlases aizsargs laukumā pavadīja 22 minūtes un 24 sekundes (ceturtais lielākais spēles laiks komandā), kuru laikā izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1. Četrās aizvadītajās spēlēs Čukste ir atzīmējies ar vienu rezultatīvu piespēli.

Sauso uzvaru izcīnīja Oskara Batņas pārstāvētā ”Jukurit”, kas A apakšgrupas cīņā ar 3:0 (2:0, 1:0, 0:0) pārspēja Dānijas komandu Olborgas ”Pirates” un svinēja otro panākumu četros Čempionu līgas mačos.

Batņa nospēlētajās 12 minūtēs un 34 sekundēs vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem, uzvarēja septiņos no 14 (50%) iemetieniem un ieguva neitrālu lietderības koeficientu. Četrās spēlēs latviešu uzbrucējs ir palicis bez rezultativitātes punktiem.

Tāpat pārliecinošu uzvaru izcīnīja arī Latvijas izlases aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā ”Villacher SV”, kas F apakšgrupas mačā ar 6:2 (2:1, 0:0, 4:1) sakāva Polijas klubu Krakovas ”Cracovia” un svinēja pirmo panākumu turnīrā.

Kulda laukumā pavadīja 23 minūtes un 32 sekundes (trešais lielākais spēles laiks komandā), kuru laikā nevienu reizi nemeta pa pretinieku vārtiem, taču bloķēja divus sāncenšu metienus un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +2. Arī Kulda četrās spēlēs ir palicis bez rezultativitātes punktiem.

Nākamie mači Čempionu līgas grupu turnīrā Latvijas hokejistu pārstāvētajiem klubiem ir paredzēti 4. oktobrī.

Autors: Rainers Rogs Avots: CHL