Čukstem kuriozi vārti pret Sotnieku, virkne latviešu rezultatīvi Čehijā (VIDEO)

Latvijas izlases aizsargs Kārlis Čukste šovakar atzīmējās ar gūtiem vārtiem Čehijas Ekstralīgā, bet aizsargi Uvis Balinskis un Kristofers Bindulis, kā arī uzbrucējs Mārtiņš Dzierkals tika pie rezultatīvām piespēlēm.

Čukstes pārstāvētā Triņecas ”Ocelari” viesos ar 3:4 (1:1, 2:2, 0:1) piekāpās aizsargu Kristapa Sotnieka un Oskara Cibuļska pārstāvētajai Kladno ”Rytiri”, kuras rindās ar divām rezultatīvām piespēlēm izcēlās leģendārais Jaromīrs Jāgrs.

Latviešu aizsargs 37. minūtē kuriozā veidā guva ”Ocelari” trešos vārtus mačā un izvirzīja komandu vadībā ar 3:2. Ripa ielidoja pretinieku vārtos ar sāncenšu rindās spēlējošā Sotnieka palīdzību. Čukstem šis bija tikai otrais vārtu guvums sezonā. Latvijas izlases aizsargs šosezon Čehijas Ekstralīgā 31 spēlē ir nopelnījis sešus (2+4) punktus.

Čukste uz ledus pavadīja 22 minūtes un 25 sekundes, kuru laikā izpildīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Sotnieks nospēlēja 15 minūtes un 34 sekundes, divreiz metot pa pretinieku vārtiem, bloķējot vienu sāncenšu metienu, nopelnot divas soda minūtes un spēli pabeidzot ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Savukārt Cibuļskis nebija pieteikts šim mačam.

Aizsarga Kristofera Binduļa un uzbrucēja Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Česke Budejovices ”Motor” mājās ar 4:2 (0:0, 1:2, 3:1) apspēlēja ”Olomouc”.

Abi latviešu hokejisti panākumu kaldināja ar rezultīvām piespēlēm. Bindulis 46. minūtē palīdzēja ”Motor” panākt 2:2. Latvijas izlases aizsargam šis bija tikai otrais (1+1) punkts 25 mačos.

Savukārt Dzierkals piecas sekundes līdz pamatlaika beigām asistēja komandas pēdējā vārtu guvumā tukšā pretinieku cietoksnī. Latvijas izlases uzbrucēja kontā 31 mačā šosezon ir četri vārti un desmit rezultatīvas piespēles.

Bindulis uz ledus pavadītajās 16 minūtēs un divās sekundēs bloķēja vienu pretinieku metienu un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Tikmēr Dzierkals nospēlēto 17 minūšu un 55 sekunžu laikā izpildīja četrus metienus pa sāncenšu vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Visbeidzot, aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Liberecas ”Bili Tygri”, spēlējot savā laukumā, papildlaikā ar 2:1 (0:1, 0:0, 1:0, 1:0) pārspēja Pilzenes ”Škoda”.

Latviešu aizsargs 58. minūtē palīdzēja komandai panākt neizšķirtu (1:1) un izraut papildlaiku. Balinskis šosezon 29 spēlēs ir sakrājis jau 20 (8+12) punktus.

Balinskis laukumā pavadīja 23 minūtes un 26 sekundes, kuru laikā vienu reizi apdraudēja pretinieku vārtu drošību un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Autors: Rainers Rogs Avots: Čehijas Ekstralīga