Čukstem trešais punkts sezonā; Buncim pamatīga sagrāve

Latvijas izlases aizsargs Kārlis Čukste šovakar izcēlās ar rezultatīvu piespēli Zviedrijas pēc spēka otrajā līgā (Allsvenskan).

Čukstes un Mika Indraša pārstāvētā “Brynas IF” izbraukumā ar 4:1 (2:1, 0:0, 2:0) apspēlēja “Sodertalje”.

Latviešu aizsargs pēdējā minūtē asistēja komandas ceturtajos vārtos.

Čukste 21 minūtē un trīs sekundēs izpildīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, uzvarēja savā vienīgajā iemetienā un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Latvijas izlases aizsargs 12 spēlēs atzīmējies ar trīs rezultatīvām piespēlēm.

Indrašis uz ledus pavadīja 13 minūtes un 23 sekundes, reizi apdraudot sāncenšu cietokšņa drošību, uzvarot vienā no diviem (50%) iemetieniem un laukumu pametot ar negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Latvijas izlases uzbrucējs 12 mačos guvis četrus vārtus un atdevis septiņas rezultatīvas piespēles.

“Brynas IF” ar 28 punktiem 12 spēlēs ir līgas līdere.

Georga Golovkova pārstāvētā “Ostersunds IK” viesos ar 1:3 (1:1, 0:1, 0:1) piekāpās “Vasteras”.

Golovkovs 15 minūtēs un 39 sekundēs atzīmējās ar vienu metienu un neitrālu lietderības koeficientu.

Latvijas izlases hokejists 13 spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis četras rezultatīvas piespēles.

“Ostersunds IK” ar 15 punktiem 13 mačos atrodas 11. pozīcijā.

Riharda Mareņa pārstāvētā Nībro “Vikings”  mājās ar 1:3 (0:2, 1:0, 0:1) atzina “HC Kalmar” pārākumu.

Marenis laukumā pavadītajā 21 minūtē un 50 sekundēs izpildīja vienu metienu un ieguva negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Latvijas izlases uzbrucējs šosezon 11 spēlēs izcēlies ar trīs vārtiem un trīs rezultatīvām piespēlēm.

“Vikings” ar 21 punktu 13 mačos ieņem sesto vietu.

Savukārt Filipa Bunča pārstāvētā “Vasterviks IK” viesos ar 1:9 (0:3, 1:6, 0:0) kapitulēja Solnas “AIK”.

Buncis 21 minūtes un 21 sekundes laikā uzvarēja septiņos no 18 (38,89%) iemetieniem un tika pie negatīva lietderības koeficienta ”-2”.

Uzbrucējs šosezon 13 spēlēs palicis bez punktiem.

“Vasterviks IK” ar 13 punktiem tikpat mačos ierindojas 13. pozīcijā 14 komandu konkurencē.

Autors: Rainers Rogs Avots: Allsvenskan