Čukste rezultatīvs Čempionu līgas spēlē

Latvijas izlases aizsargs Kārlis Čukste atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Čempionu hokeja līgas H grupas spēlē, kurā viņa pārstāvētā Tršinecas “Ocelari” apspēlēja Šveices komandu “Davos” ar 4:3 (1:1, 2:2, 1:0).

Čukste asistēja čehu aizsargam Jakubam Jeržābekam otrās trešdaļas vidusdaļā, palīdzot izvirzīt “Ocelari” vadībā (3:2). Uz ledus latvietis pavadīja 21 minūti un 12 sekundes un pabeidza maču ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Čukste laukumā devās visās sešās Čempionu līgas spēlēs, trīsreiz rezultatīvi asistējot. Spēlējot Čehijas Ekstralīgā, astoņos mačos Čukste pie punktiem vēl nav ticis.

Šī bija otrā “Ocelari” uzvara Čempionu līgā, sešos mačos savācot sešus punktus. Ar to nebija pietiekami, lai sasniegtu otro kārtu. Nākamajā kārtā no H grupas iekļūs Zviedrijas Šellefteo “AIK” un “Davos”.

F grupas spēlē Artūra Kuldas pārstāvētā “Villacher SV” cieta pamatīgu sakāvi 0:8 (0:2, 0:2, 0:4) pret Vācijas Štraubingas “Tigers”. Kulda šim mačam netika pieteiks.

Savukārt, Oskara Batņas Mikeli “Jukurit” ar 6:3 (1:1, 4:1, 1:1) apspēlēja Prāgas “Sparta” A grupas spēlē. Batņa uz laukuma atradās 12:53 minūtes, saņēma divu minūšu noraidījumu un veica vienu metienu pa vārtiem.