Cibuļskis ar rezultatīvu sniegumu debitē SHL

Latvijas hokeja izlases aizsargs Oskars Cibuļskis šovakar savā debijas spēlē Zviedrijas hokeja līgā (SHL) izcēlās ar rezultatīvu piespēli mačā pret Jāņa Kalniņa pārstāvēto Vekšes ”Lakers”, taču viņa un vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā ”Brynas” viesos piedzīvoja zaudējumu ar 2:3 (0:0, 1:1, 1:1, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā.

Cibuļskis 48. minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, rezultatīvi asistēja komandas otrajā vārtu guvumā un palīdzēja ”Brynas” izvirzīties vadībā ar 2:1, bet viesi 58. minūtē ielaida vārtus mazākumā un vēlāk zaudēja bullīšos.

Latvijas izlases aizsargs savā debijas mačā jaunās komandas rindās laukumā pavadīja 20 minūtes un 48 sekundes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, nopelnīja rezultatīvu piespēli un ieguva negatīvu lietderības koeficientu -1.

Tikmēr neviens no latviešu vārtsargiem šoreiz laukumā nedevās. Gudļevskis bija pieteikts mačam, taču palika uz rezervistu soliņa. Tikmēr Kalniņš tika atstāts ārpus spēles pieteikuma.

Autors: Rainers Rogs Avots: SHL