Četri Latvijas hokejisti rezultatīvi Francijas kausa spēlēs

Šovakar Francijas kausa spēlēs ar rezultatīvām darbībām atzīmējās četri Latvijas hokejisti.

Kristapa Sotnieka un Rolanda Vīgnera Ruānas “Dragons” ar 11:0 (4:0, 3:0, 4:0) iznīcināja Francijas pēc spēka 3. līgas komandu “Evry”.

Vīgners izcēlās ar diviem vārtu guvumiem, pārspējot pretinieku vārtsargu 4. un 47. minūtēs.

Sotnieks rezultatīvi piespēlēja “Dragons” ceturtajos vārtos 1. perioda 13. minūtē.

“Dragons” pateicoties šai uzvarai kvalificējās 1/8 finālam.

Citā spēlē Ņikitas Jevpalova Bordo “Boxers” ar 3:1 (0:0, 1:0, 2:1) pārspēja Angletas “Hormadi”.

Jevpalovs asistēja “Boxers” trešajos vārtos, kas tika gūti 13 sekundes pirms finālsirēnas, ieraidot ripu tukšā “Hormadi” cietoksnī.

Arī “Boxers” iekļuva 1/8 finālā.

Visbeidzot, Emīla Ģēģera un Daniela Goršānova Seržī-Pontuāzas “Jokers” ar 7:4 (3:2, 2:0, 2:2) apspēlēja Francijas 2. līgas komandu Meudonas “Comètes”.

Goršānovs atzīmējās ar divām rezultatīvām piespēlēm, asistējot ceturtajos un sestajos vārtos.