Četri latvieši nopelna punktus Alpu līgas spēlēs

Šovakar Alpu hokeja līgas spēlēs laukumā devās pieci Latvijas hokejisti.

Uzbrucēja Daniela Mūrnieka pārstāvētā Zalcburgas “EC Red Bull Juniors” ar rezultātu 4:2 (4:1, 0:0, 0:1) apspēlēja Mikus Mintautišķa un Raivo Freidenfelda pārstāvēto “HK Celje”.

Mūrnieks atdeva rezultatīvu piespēli, asistējot komandas trešajos vārtos.

Mūrnieks 15 spēlēs guvis četrus vārtus un atdevis septiņas rezultatīvas piespēles.

Freidenfelds mača 17. minūtē rezultatīvi asistēja komandas pirmajos vārtos. Mintautišķis trešā perioda sestajā minūtē realizēja vairākumu un uzstādīja mača gala rezultātu.

Šosezon Mintautišķis 22 Alpu līgas spēlēs sakrājis 29 (16+13) punktus. Freidenfeldam trīs spēlēs divas rezultatīva piespēle.

Mintautišķis punktus spējis sakrāt astoņās spēlēs pēc kārtas.

Zalcburgas komanda ierindojusies 2. vietā ar 45 punktiem 22 spēlēs. “Celje” tabulā ar 18 punktiem 22 spēlē ieņem pirmspēdējo, 15. vietu.

Citā spēlē Roberta Lipsberga pārstāvētā “EC Bregenzerwald” viesos ar 4:2 (1:0, 1:1, 2:1) uzvarēja “HC Merano”.

Lipsbergs atzīmējās ar vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli. Septītajā minūtē uzbrucējs vairākumā palīdzēja atklāt rezultātu. Trešā perioda beigās Lipsbergs uzstādīja mača gala rezultātu.

Latviešu uzbrucējs pie punktiem ticis 13 spēlēs pēc kārtas.

Šosezon Lipsbergs 21 spēlē sakrājis 35 (15+20) punktus.

“EC Bregenzerwald” 21 mačā ieguvusi 39 punktus un ieņem 5. vietu.

Visbeidzot, Artūra Brikmaņa pārstāvētā Lincas “Steel Wings” ar 3:4 (1:1, 1:2, 1:1) piekāpās “EHC Lustenau”.