Buncis un Zabusovs rezultatīvi Slovākijas līgas ceturtdaļfināla mačā

Šovakar Slovākijas Ekstralīgas ceturtdaļfināla pirmajā mačā Latvijas uzbrucēja Filipa Bunča pārstāvētā “Nitra” komanda ar rezultātu 2:5 (1:0, 1:4, 0:1) viesos piekāpās “Kosice” vienībai.

Buncis šajā mačā uz ledus atradās 12 minūtes un 46 sekundes, atdeva rezultatīvu piespēli, uzvarēja 78% iemetienu un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Buncim šajā regulārajā sezonā 45 spēlēs astoņi vārti un 12 piespēles, bet četros Play-off mačos uzbrucējs guvis vienus vārtus un atdevis rezultatīvu piespēli.

Citā spēlē Patrika ZabusovaVitālija Pavlova un Kristapa Bazēviča Mihalovčes “Dukla” ar rezultātu 2:5 (1:0, 0:1, 1:4) viesos zaudēja Bratislavas “Slovan” klubam.

Pavlovs un Bazēvičs šajā mačā nepiedalījās, bet Zabusovs 17 minūtēs un divās sekundēs atdeva piespēli, divas reizes meta pa vārtiem un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šajā sezonā Zabusovam 39 mačos 11 vārti un desmit piespēles, bet piecās Play-off spēlēs uzbrucējam trīs piespēles.