Buncis divreiz pārspēj 18 gadus veco Latvijas vārtsargu, precīzi met arī Cibuļskis (VIDEO)

Oskars Cibuļskis, hokejazinas.com

Oskars Cibuļskis | Foto: Herning Blue Fox

Šovakar Dānijas hokeja līgas (Metal Ligaen) spēlē Latvijas uzbrucēja Filipa Bunča pārstāvētā Odenses “Bulldogs” viesos ar rezultātu 3:4 (1:2, 0:0, 2:1, 0:1) papildlaikā piekāpās Herningas “Blue Fox”, kuru pārstāv latviešu aizsargs Oskars Cibuļskis un vārtsargs Jānis Fecers.

Jau spēles 104. sekundē Cibuļskis atklāja rezultātu. Devītajā minūtē ar precīzu metienu izcēlās pretinieku komandā spēlējošais Buncis, panākot 1:1. Otrās trešdaļas 16. minūtē Buncis guva savus otros vārtus spēlē, realizējot skaitlisko vairākumu.

Buncim šie kļuva par pirmajiem vārtiem Dānijas līgā.

Cibuļskis trīsreiz meta pa vārtiem.

Šosezon trīs spēlēs aizsargs izcēlies ar vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli.

18 gadus vecais Fecers sargāja zilo lapsu vārtus, tiekot galā ar 18 no 21 metiena.

Feceram šī bija trešā spēle sezonā, visās spējot izcīnīt uzvaru. Viņš atvairījis 83,9% metienu, ielaižot vidēji 3,00 ripas spēlē.

Visbeidzot Buncis veica četrus metienus pa vārtiem, saņēma divas soda minūtes par rupjību un uzvarēja 15 no 23 iemetieniem.

Uzbrucējs šosezon trīs spēlēs guvis divus vārtus un reizi asistējis partnerim.

Bulldogiem nākamais mačs paredzēts 16. septembrī mājās pret Rungstedas “Seier Capital”, taču “Blue Fox” 20. septembrī viesoies pie Ālborgas “Pirates”.