Buncim trīs spēka paņēmieni un uzvara “Allsvenskan” latviešu derbijā

Šovakar Zviedrijas pēc spēka otrās līgas (Allsvenskan) mačā Latvijas uzbrucēja Filipa BunčaVasterviks IK” komanda mājās ar rezultātu 5:3 (1:1, 2:1, 2:1) pārspēja Georga GolovkovaOstersunds IK” vienību.

Buncis šajā mačā uz ledus pavadīja precīzi 16 minūtes, vienreiz meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja trīs spēka paņēmiens, uzvarēja 43% iemetienu un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Tikmēr Golovkovs 17 minūtēs un 17 sekundēs izdarīja vienu metienu pa vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu, kā arī no ledus nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Šosezon Buncis piecās spēlēs ar punktiem nav izcēlies, bet Golovkovs piecos mačos nopelnījis divas rezultatīvas piespēles.

“Vasterviks IK” ar četriem punktiem piecās cīņās atrodas desmitajā vietā Allsvenskan, bet “Ostersunds IK” ar trim punktiem piecos mačos ierindojas priekšpēdējā, 13. pozīcijā līgā.

Nākamo maču Bunča klubs aizvadīs 7. oktobrī viesos plkst. 19:00 pret Mika Indraša un Kārļa Čukstes “Brynas”, bet Golovkova vienība sezonu turpinās 6. oktobrī mājās plkst. 20:00 pret “Djurgardens”.