Site icon Hokeja ziņas

Buncim piespēle uzvarā Zviedrijā, panākums arī Mareņa klubam

Filips Buncis, hokejazinas.com

Filips Buncis | Foto: Magnus Andersson, Bildbyran / Imago Images

Šovakar Zviedrijas pēc spēka otrās hokeja līgas (Allsvenskan) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases uzbrucēja Riharda Mareņa pārstāvētā Nībro “Vikings” komanda viesos ar rezultātu 5:1 (1:0, 1:0, 3:1) apspēlēja “Tingsryd” vienību.

Marenis šajā spēlē 17 minūtēs un 44 sekundēs vienreiz meta pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu, nopelnīja divas soda minūtes un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Šosezon 25 mačos uzbrucējs guvis 19 punktus (7+12), bet “Vikings” ar 42 punktiem 27 cīņās ierindojas septītajā vietā “Allsvenskan”.

Nākamā spēle “Vikings” paredzēta 20. decembrī plkst. 20:00 viesos pret “BIK Karlskoga”.

Citā mačā uzbrucēja Filipa BunčaVasterviks IF” ar rezultātu 4:2 (2:0, 1:0, 1:2) mājās papildlaikā piekāpās “ Djurgardens IF”.

Buncis šajā spēlē 13 minūtēs un 13 sekundēs atdeva rezultatīvu piespēli, pa vārtiem nemeta, bloķēja divus pretinieku metienus, uzvarēja 35% iemetienu un pameta laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šajā sezonā uzbrucējs 27 mačos ticis pie pieciem punktiem (3+2), bet “Vasterviks IK” ar 25 punktiem 27 cīņās ierindojas priekšpēdējā, 13. vietā līgā.

Nākamā spēle Bunča klubam paredzēta 27. decembrī plkst. 20:00 viesos pret Riharda Mareņa Nībro “Vikings”.