Bunča vārtu guvums mazākumā neglābj no zaudējuma, Indrašis pietuvojas 50. punktam

Zviedrijas pēc spēka otrajā līgā (Allsvenskan) šovakar laukumā devās pieci Latvijas hokejisti.

Uzbrucēja Filipa Bunča pārstāvētā “Vasterviks IK”, spēlējot mājās, ar rezultātu 2:3 (1:0, 1:3, 0:0) piekāpās Upsālas “Almtuna IS”.

Buncis otrā perioda beigās izcēlās ar vārtu guvumu mazākumā, panākot 2:3.

Uzbrucējs 48 spēlēs izcēlies ar astoņiem precīziem metieniem un tikpat rezultatīvām piespēlēm.

“Vasterviks IK” ar 38 punktiem 48 mačos ieņem pēdējo vietu 14 komandu konkurencē.

Nākamo spēli Bunča pārstāvētais klubs aizvadīs 28. februārī pret “BIK Karlskoga”.

Citā mačā Mika Indraša un Kārļa Čukstes pārstāvētā “Brynas IF” mājās ar 6:3 (2:0, 1:2, 3:1) apspēlēja “BIK Karlskoga”.

Indrašis atdeva rezultatīvu piespēli, kā arī nospēlētajās 18:29 minūtēs pielietoja četrus spēka paņēmienus un noslēdza maču ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”. Čukste 19:14 minūtēs četras reizes meta pa vārtiem, vienu metienu bloķēja un pameta laukumu ar pozitīvu lietderību “+2”.

Indrašis bija rezultatīvs trešajā mačā pēc kārtas. Latvijas izlases uzbrucējs ar 49 punktiem šobrīd ir līgas otrais rezultatīvākais hokejists.

Indrašis šosezon 47 spēlēs guvis 24 vārtus un izdarījis 25 rezultatīvas piespēles, taču Čukste 44 spēlēs atzīmējies ar 11 rezultatīvām piespēlēm.

“Brynas IF” ar 97 punktiem 47 spēlēs pārliecinoša ir līgas līdere. Nākamo maču abu latviešu komanda aizvadīs 25. februārī pret Solnas “AIK”.

Savukārt, uzbrucēja Riharda Mareņa Nībro “Vikings” viesos ar 6:5 (2:2, 2:2, 1:1, 1:0) papildlaikā pārspēja Solnas “AIK”.

Marenis uz ledus pavadītajās 21 minūtē un 54 sekundēs divreiz meta pa vārtiem un nopelnīja divas soda minūtes.

Uzbrucējs 40 mačos atzīmējies ar 13 precīziem metieniem un 16 rezultatīvām piespēlēm.

“Vikings” ar 66 punktiem 47 spēlēs ieņem desmito pozīciju līgā. Mareņa pārstāvētais klubs nākamo maču aizvadīs 25. februārī pret “Kalmar HC”.

Visbeidzot Bruno Osmaņa pārstāvētā Ūmeo “Bjorkloven” mājās ar 6:4 (1:1, 3:1, 2:2) uzveica “Vasteras IK”.

Osmanis uz laukuma atradās vien 58 sekundes, paspējot nopelnīt negatīvu lietderību “-1”.

17 gadus vecais uzbrucējs 11 spēlēs ”Allsvenskan” izcēlies ar vienu rezultatīvu piespēli.

“Bjorkloven” ar 79 punktiem 47 mačos atrodas sestajā vietā. Nākamo spēli Osmaņa pārstāvētā komanda aizvadīs 26. februārī pret “Sodertalje SK”.