Site icon Hokeja ziņas

Bunča vārti neglābj ”Nitra” no zaudējuma

Filips Buncis, Hokejazinas.com

Filips Buncis septiņās izslēgšanas spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis vienu rezultatīvu piespēli | FOTO: HK Nitra

Latviešu uzbrucējs Filips Buncis šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem Slovākijas Ekstralīgā, taču viņa precīzais metiens neglāba ”Nitra” no zaudējuma.

”Nitra” izbraukumā ar 2:3 (0:0, 0:2, 2:1) piekāpās ”Presov” hokejistiem un piedzīvoja trešo zaudējumu pēc kārtas Slovākijas čempionātā.

Buncis 44. minūtē guva komandas pirmos vārtus mačā un tobrīd samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, panākot 1:2.

Latviešu uzbrucējs izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un spēli pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Buncis šosezon 18 mačos ir atzīmējies ar trim gūtiem vārtiem un četrām rezultatīvām piespēlēm.

Ar 18 spēlēs izcīnītu 21 punktu ”Nitra” ieņem vien desmito vietu 12 komandu konkurencē.