Bunča pārstāvētā “Bulldogs” atspēlējas no 1:5

Filips Buncis, hokejazinas.com

Filips Buncis | Foto: Odenses "Bulldogs"

Šovakar Dānijas hokeja līgā (Metal Ligaen) tika aizvadītas vairākas spēles, bet vienā no tām laukumā devās latviešu hokejists Filips Buncis.

Filipa Bunča pārstāvētā Odenses “Bulldogs” savā laukumā tikās ar “Sonderjyske Ishockey” un piedzīvoja zaudējumu pēcspēles metienos ar 5:6.

Aizvadītajā spēlē pirmā trešdaļa noslēdzās ar 1:1, bet otrajā periodā desmit minūšu laikā viesi guva četrus vārtus, panākot 5:1. Lai arī viesi, visticamāk, uzskatīja, ka uzvara ir gūta, trešajā periodā desmit minūšu laikā “Bulldogs” arī atbildēja ar četriem gūtiem, panākot 5:5.

Pagarinājumā vārti netika gūti, bet pēcspēles metienos pie uzvaras tika “Sonderjyske Ishockey”.

Buncis šajā spēlē bija pirmās maiņas uzbrucējs un palika bez rezultativitātes punktiem.

Turnīra tabulā Odenses komanda ar 18 punktiem ieņem otro vietu deviņu komandu konkurencē.