Bunča komanda “Allsvenskan” latviešu derbijā pārspēj Mareņa vienību

Šovakar Zviedrijas pēc spēka 2. līgas (Allsvenskan) mačā norisinājās latviešu derbijs. Filipa Bunča pārstāvētā “Vasterviks IK” mājās apspēlēja Riharda Mareņa Nībro “Vikings” ar rezultātu 3:1 (0:0, 2:0, 1:1).

Latvieši punktus neguva.

Buncis 15:46 minūtēs trīsreiz meta pa vārtiem, uzvarēja septiņus no 13 iemetieniem un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Marenis nospēlētajās 19 ar pusi minūtēs vienreiz meta pa vārtiem, saņēma divu minūšu noraidījumu un spēli pabeidza ar pozitīvu lietderību “+1”.

Šosezon Marenis desmit spēlēs sakrājis sešus punktus (3+3). Savukārt, Buncis 12 mačos punktus nav sakrājis.

“Vikings” ar 12 spēlēs izcīnītu 21 punktu ieņem 4. vietu, taču “Vasterviks IK” tikpat spēlēs sakrājusi 13 punktus un ieņem 11. vietu.

Citā mačā Kārļa Čukstes un Mika Indraša pārstāvētā “Brynas IF” mājās ar 0:2 (0:0, 0:0, 0:2) piekāpās Bruno Osmaņa Ūmeo “IF Bjorkloven”.

Indrašis 19:18 minūtēs vienreiz meta pa vārtiem. Čukste arī veica vienu metienu pa vārtiem, uz ledus pavadot 18:09 minūtes.

Osmanis mačam netika pieteikts.

Šosezon Indrašis 11 spēlēs sakrājis 11 (4+7) punktus. Taču Čukstes kontā 11 mačos 2 (0+2) punkti.

Šajā mačā notika cīņa par 1. vietu tabulā. “Brynas IF” ar 25 punktiem 11 spēlēs ieņem 2. vietu, taču tabulas galvgalī ir “IF Bjorkloven” ar 27 punktiem 12 mačos.