Bukarts atzīmē Ziemassvētkus ar rezultatīvu sniegumu un uzvaru

Čehijas Ekstralīgā šodien spēles aizvadīja vairāki latviešu hokejisti un viņu pārstāvētie klubi. Ar rezultatīvu sniegumu komandas uzvarā izcēlās Latvijas izlases uzbrucējs Roberts Bukarts. Tikmēr citi latviešu hokejisti palika bez rezultativitātes punktiem.

Bukarta un Galviņa pārstāvētā Vitkovices ”Ridera” viesos ar 3:2 (0:2, 1:0, 1:0, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja Parbubices ”Dinamo”. Bukarts 28. minūtē rezultatīvi asistēja komandas pirmajā vārtu guvumā.

Latviešu uzbrucējs laukumā pavadīja 19 minūtes un 46 sekundes, kuru laikā izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem, bloķēja divus sāncenšu metienus un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1. Savukārt Galviņš savainojuma dēļ nespēlēja.

Tikmēr citā mačā zaudējumu piedzīvoja divu citu latviešu hokejistu – aizsarga Roberta Mamčica un uzbrucēja Patrika Zabusova – pārstāvētā Zlīnas ”Berani”, kas mājās ar 2:5 (0:3, 0:1, 2:1) atzina Hradeckrāloves ”Mountfield” pārākumu.

Mamčics uz ledus pavadīja tikai deviņas minūtes un 12 sekundes, taču, neskatoties uz pieticīgo spēles laiku, izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem. Latviešu aizsargs maču pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu -2.

Savukārt Zabusovs nospēlēja 17 minūtes un deviņas sekundes, kuru laikā izpildīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu sāncenšu metienu, kā arī nopelnīja divas soda minūtes un ieguva negatīvu lietderības koeficientu -1.

Neveiksmi cieta arī Latvijas izlases aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Litvinovas ”Verva”, kas izbraukumā ar 2:3 (0:0, 1:1, 1:1, 0:1) papildlaikā piekāpās ”Kladno”.

Balinskis laukumā pavadīja 25 minūtes un 58 sekundes (lielākais spēles laiks komandā), izdarot divus metienus pa pretinieku vārtiem, bloķējot trīs sāncenšu metienus, pielietojot vienu spēka paņēmienu un nopelnot neitrālu lietderības koeficientu.

Tāpat zaudējumu šodien piedzīvoja arī uzbrucēja Māra Bičevska pārstāvētā ”Mlada Boleslav”, kas savā laukumā ar 3:4 (0:1, 2:3, 1:0) atzina Liberecas ”Bili Tygri” pārākumu.

Bičevskis laukumā pavadīja vien sešas minūtes un 37 sekundes, nopelnot divas soda minūtes, uzvarot vien 17% iemetienu un noslēdzot maču ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Autors: Rainers Rogs Avots: Hokej.cz