Bukarts apšauda pretinieku vārtus, daudzi latvieši ārpus pieteikuma Šveicē

Šovakar Šveices hokeja līgas (NL) spēlēs piedalījās trīs Latvijas hokejisti.

Ronalda Ķēniņa un Ivara Punnenova “HC Lausanne” mājās ar rezultātu 3:2 (1:1, 2:1, 0:0) pārspēja Riharda Bukarta EHC “Biel-Bienne”.

Ķēniņš un Punnenovs palika ārpus pieteikuma.

Ķēniņš šajā sezonā 24 spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles. Punnenovs 15 spēlēs atvairījis 87,9% metienu, vidēji ielaižot 3,03 ripas spēlē.

Bukarts nospēlētajās 12:53 minūtēs veica piecus (!!!) metienus pa vārtiem.

Šosezon Bukarts 11 spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis rezultatīvu piespēli.

“EHC Biel-Bienne” ierindojusies 11. pozīcijā ar 33 spēlēs izcīnīto 41 punktu. Bukarta vienība sezonu turpinās 5. janvārī pret Denisa Smirnova “EHC Kloten”.

“Lausanne” ieņem 4. vietu ar 35 spēlēs izcīnītiem 60 punktiem. Abu latviešu komanda nākamo maču aizvadīs 5. janvārī pret Frīburgas “Gotteron”.

Citā mačā bez Latvijas izlases uzbrucēja Rūdolfa Balcera spēlējošā Cīrihes “Lions” viesos ar rezultātu 7:2 (2:0, 3:1, 2:1) sagrāva “Ambri-Piotta”.

Balcers netika iekļauts spēles pieteikumā.

Balcers šosezon 32 spēlēs ticis pie 22 (14+8) punktiem.

“Lions” ar 74 punktiem 33 mačos ierindojas pirmajā vietā līgā. Cīrihes komanda nākamo spēli aizvadīs 5. janvārī pret “SC Bern”.

Savukārt, Roberta Cjunska pārstāvētā “Lugano” viesos ar (0:0, 1:1, 0:1) piekāpās “HC Davos”.

Cjunskis spēlēja ceturtajā virknējumā, uz ledus atradās vien piecas minūtes un četras sekundes.

Uzbrucējs 18 spēlēs ticis vien pie diviem punktiem (1+1).

“Lugano” ar 53 punktiem 34 spēlēs ierindojusies 6. vietā. Cjunska komanda nākamo maču aizvadīs 4. janvārī pret Ženēvas “Servette”.

Visbeidzot, uzbrucēja Oskara Lapinska pārstāvētā Langnavas “Tigers” izbraukumā piekāpās “SC Bern” ar 4:5 (3:0, 1:2, 2:0, 0:0, 0:1).

Lapinskis sev atvēlētajās 11:21 minūtēs vienreiz meta pa vārtiem un bloķēja divus pretinieku raidījumus.

Šosezon Lapinskis 34 spēlēs guvis vienus vārtus.

“Tigers” ar 42 punktiem 34 spēlēs ieņem 10. vietu 14 komandu konkurencē. Lapinska komandai nākamais mačs paredzēts 5. janvārī pret pastarīti “HC Ajoie”.

Taču bez traumētā Denisa Smirnova spēlējošā “EHC Kloten” viesos atzina Frīburgas “Gotteron” pārākumu ar 1:7 (1:3, 0:2, 0:2).