Bukarts aizvada fantastisku maču Čehijā, Dzierkalam divi punkti

Čehijas Ekstralīgā šovakar fantastisku maču aizvadīja Latvijas izlases uzbrucējs Roberts Bukarts, kurš guva divus vārtus un sakrāja četrus rezultativitātes punktus. Tāpat ar rezultatīvu sniegumu izcēlās arī uzbrucējs Mārtiņš Dzierkals, kura kontā divas rezultatīvas piespēles.

Bukarta un Galviņa pārstāvētā Vitkovices ”Ridera” mājās ar 5:3 (1:1, 2:1, 2:1) pieveica ”Olomouc”. Par mača galveno varoni kļuva Latvijas izlases uzbrucējs Roberts Bukarts, kurš piedalījās četros no pieciem komandas vārtu guvumiem. Latviešu uzbrucējs guva divus vārtus un atdeva divas rezultatīvas piespēles.

Bukarts laukumā pavadīja 20 minūtes un 14 sekundes (ceturtais lielākais spēles laiks komandā), kuru laikā izdarīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem, no kuriem divi bija precīzi, un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr Galviņš, aizvadot pirmo maču pēc savainojuma, nospēlēja 16 minūtes un vienu sekundi, neizpildot nevienu metienu pa pretinieku vārtiem un pabeidzot maču ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Ar rezultatīvu sniegumu šovakar Čehijā izcēlās arī latviešu uzbrucējs Mārtiņš Dzierkals, kura pārstāvētā Pilzenes ”Škoda” divu latviešu pārstāvēto klubu duelī viesos ar 2:4 (0:2, 1:1, 1:1) atzina Latvijas izlases aizsarga Kristofera Binduļa pārstāvētās Česke ”Budejovices Motor” pārākumu.

Dzierkals asistēja komandas abos vārtu guvumos. Latviešu uzbrucējs laukumā pavadīja 17 minūtes un 29 sekundes, kuru laikā divas reizes meta pa pretinieku vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1. Savukārt Bindulis nespēlēja.

Tāpat zaudējumu piedzīvoja arī latviešu aizsarga Roberta Mamčica un uzbrucēja Patrika Zabusova pārstāvētā Zlīnas ”Berani”, kas izbraukumā ar 1:4 (0:1, 0:2, 1:1) piekāpās Liberecas ”Bili Tygri”.

Zabusovs uz ledus atradās 13 minūtes un 42 sekundes, izdarot vienu metienu pa pretinieku vārtiem un iegūstot negatīvu lietderības koeficientu -1. Tikmēr Mamčics netika pieteikts mačam.

Savukārt vēl vienā citā spēlē Latvijas izlases aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Litvinovas ”Verva” ar 1:5 (0:2, 0:0, 1:3) savā laukumā atzina Pardubices ”Dinamo” pārākumu. Balinskis šoreiz nespēlēja.

Autors: Rainers Rogs Avots: Hokej.cz