Bukartam pirmie vārti Bīlē, Ķēniņam pirmais punkts sezonā (VIDEO)

Šveices hokeja līgā (NL) spēles šovakar aizvadīja vairākas latviešu hokejistu pārstāvētās komandas.

Otro spēli Bīles kluba rindās aizvadīja Rihards Bukarts, bet komanda savā laukumā ar 4:3 pēcspēles metienos pārspēja turnīra pastarīti “Ajoie”.

Bukarts spēlēja trešajā maiņā, laukumā pavadot 16 minūtes un 45 sekundes. Uzbrucējs trešā perioda 13. minūtē panāca 3:2 Bīles komandas labā. Tie Bukartam bija pirmie vārti jaunajā komandā. Jāpiebilst, ka Bukarts nerealizēja pēcspēles metienu.

Citā spēlē Rūdolfa Balcera Cīrihes “Lions” mājās uzņēma “Lugano”, kuras sastāvā ir Roberts Cjunskis. Uzvaru ar rezultātu 3:1 negaidīti izcīnīja Lugano hokejisti.

Balcers šajā spēlē bija otrās maiņas uzbrucējs un pirmajā periodā asistēja savas komandas vienīgajos vārtos. Uzbrucējs laukumā pavadīja 18 minūtes, kurās nopelnīja divas soda minūtes, kā arī lietderības koeficentu “+1”. Balcera rēķinā arī viens bloķēts metiens.

Cjunskis laukumā pavadīja desmit minūtes, kuru laikā izdarīja vienu metienu, kā arī noplenīja lietderības koeficentu “+1”.

Vēl vienā spēlē divu latviešu Ivara Punnenova un Ronalda Ķēniņa pārstāvētā HC “Lausanne” mājās tikās ar “EHC Kloten”, kuras sastāvā traumēts ir  Deniss Smirnovs. Uzvaru ar 3:0 izcīnīja Lozannas hokejisti.

Ķēniņš pirmajā periodā asistēja vārtu guvumā, nopelnot pirmo punktu sezonā, savukārt Punnenovs šodien bija rezervē.

Tabulā līderi ar 40 punktiem ir Frīburgas “Gotteron” hokejisti, bet aiz viņiem ar 36 punktiem seko Cīrihes “Lions”.