Bukartam divi vārti, Dzierkals rezultatīvs zaudējumā

Šovakar Čehijas Ekstralīgā spēles aizvadīja vairāki Latvijas hokejisti.

Roberta Bukarta pārstāvētā Vitkovices “Ridera” zaudēja Prāgas “Sparta” ar rezultātu 3:5 (1:3, 2:1, 0:1)

Bukarts atzīmējās ar diviem vārtu guvumiem. Otrā perioda 9. minūtē Bukarts realizēja vairākumu, panākot 2:4, bet desmit minūtes vēlāk samazināja vārtu pārsvaru līdz minimumam, gūstot otros vārtus ar metienu uzreiz pēc iemetiena. Uz ledus Bukarts pavadīja 16:24 minūtes, trīsreiz metot pa vārtiem. Spēli uzbrucējs noslēdza ar negatīvu lietderību “-1”.

Kārļa Čukstes Triņecas “Ocelari” ar 4:2 (1:1, 0:0, 3:1) apspēlēja Brno “Kometa”. Čukste laukumā pavadīja 17:27 minūtes , kuru laikā divreiz meta pa vārtiem un bloķēja trīs sāncenšu metienus.

Latviešu derbijā starp Litvīnovas “Verva”, kuru pārstāv Jānis Jaks, Ralfs Freibergs un Kristaps Zīle minimāli piekāpās Kristapa Sotnieka un Oskara Cibuļska Kladno “Rytiri” ar 1:2 (0:0, 1:1, 0:0, 0:1) papildlaikā. Neviens no latviešiem pie punktiem netika.

Cibuļskis (14:16 minūtes laukumā) veica trīs raidījumus pa pretinieku vārtiem un vienu metienu bloķēja, spēli noslēdzot ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”. Sotnieks (18:06) neizcēlās ar nekādiem statistikas rādītājiem. Pretējā nometnē Jaks (21:48) veica un bloķēja metienu, saņēma divu minūšu noraidījumu un pabeidza spēli ar pozitīvu lietderību “+1”. Zīle (25:00) izpildīja četrus metienus, tik pat arī bloķēja, pielietoja spēka paņēmienu un pabeidza maču ar “+1”. Freibergs spēlei netika pieteikts.

Māra Bičevska BK “Mlada Boleslav” ar 2:1 (0:0, 0:1, 1:0, 1:0) papildlaikā pārspēja Uvja Balinska Liberecas “Bili Tygri”. Bičevskis 15:10 laukumā pavadīto minūšu laikā uzvarēja 44% iemetienu (7 no 16) un vienreiz meta pa vārtiem. Savukārt, Balinskis veica vienu metienu, divus bloķēja 19:33 minūtēs.

Česke Budejovices “Motor” ar Mārtiņu Dzierkalu un Kristoferu Binduli sastāvā piekāpās Hradeckrāloves “Mountfield” ar 1:3 (0:1, 0:2, 1:0). Dzierkals asistēja vienīgajā “Motor” vārtu guvumā. Kopumā uz ledus uzbrucējs atradās 22:13 minūtes , veica divus metienus un spēka paņēmienu. Tikmēr Bindulis pielietoja divus spēka paņēmienus sev atvēlētajās 17:06 minūtēs.