Bukartam 1+1 Čehijā, rezultatīvs arī Balinskis (VIDEO)

Roberts Bukarts, hokejazinas.com

Roberts Bukarts | Foto: Vitkovices "Ridera"

Šovakar Latvijas izlases uzbrucēja Roberta Bukarta pārstāvētā Čehijas Ekstralīgas komanda Vitkovices “Ridera” ar rezultātu 4:5 (2:3, 2:1, 0:0, 0:0, 0:1) mājās pēcspēles metienos piekāpās Pardubices “Dynamo” vienībai.

Bukarts šajā mačā 19 minūtēs un 12 sekundēs uz ledus izcēlās ar vārtu guvumu un vienu rezultatīvu piespēli, četriem metieniem pa vārtiem, diviem spēka paņēmieniem un neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējam šosezon 21 spēlē 18 punkti (11+7), bet “Ridera” ar 42 punktiem 21 spēlē atrodas otrajā vietā Ekstralīgā.

Citā mačā Uvja Balinska pārstāvētā Liberecas “Bili Tygri” komanda viesos ar rezultātu 5:0 (1:0, 3:0, 1:0) uzvarēja Brno “Kometa” vienību.

Šajā mačā Balinskis 18 minūtēs un 17 sekundēs uz ledus izcēlās ar rezultatīvu piespēli, divreiz meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Balinskim šosezon 20 spēlēs 16 punkti (7+9), bet “Bili Tygri” ar 28 punktiem 20 cīņās ierindojas astotajā vietā Ekstralīgā.

Visbeidzot, Kārļa Čukstes pārstāvētā Triņecas ”Ocelari” komanda ar rezultātu 2:3 (0:0, 1:1, 1:2) mājās piedzīvoja zaudējumu “Olomouc” vienībai.

Čukste šajā mačā nospēlēja 21 minūti un septiņas sekundes, divreiz meta pa pretinieku vārtiem un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Aizsargs šosezon 20 mačos Čehijas Ekstralīgā ir atzīmējies diviem punktiem (1+1), bet “Ocelari” ar 36 punktiem 20 spēlēs atrodas ceturtajā vietā līgā.