Brēmerhāfene arī bez Gudļevska turpina lieliski

Vācijas hokeja līgas (DEL) spēlē Latvijas vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā Brēmerhāfenes “Fischtown Pinguins” šovakar aizvadīja spēli izbraukumā, tiekoties ar Volfsburgas “Grizzly”.

Uzvaru ar rezultātu 3:2 izcīnīja Brēmerhāfenes klubs.

Gudļevskim komandas treneri šodien deva atpūtu, un vārtsargs palika ārpus spēles pieteikuma, bet vietu vārtos ieņēma Maksimilians Francrebs,

Rezultātu pirmie atklāja viesi, kad pirmajā periodā panāca 1:0, bet otrās trešdaļas sākumā tika gūti otrie vārti. Trešā perioda 9. minūtē mājinieki samazināja rezultāta starpību, bet pēc īsa brīža viesi panāc 3:1.

Minūti pirms spēles beigām laukuma saimnieki guva otros vārtus, taču panākt neizšķirtu nespēja.

Turnīra tabulā Gudļevska pārstāvētā komanda ar 92 punktiem ieņem otro vietu, bet līderi ar 93 punktiem ir Berlīnes “Eisbaren”, kas šodien piedzīvoja zaudējumu pēcspēles metienos.