Bļugers lielisks iemetienu aplī, “Penguins” atspēlējas un uzvar papildlaikā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas hokeja izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Pitsburgas “Penguins” mājās ar rezultātu 4:3 (1:1, 1:0, 1:2, 1:0) mājās papildlaikā uzvarēja Anaheimas “Ducks” vienību.

Bļugers šajā mačā uz ledus pavadīja 13 minūtes un 37 sekundes, izdarīja vienu metienu pa vārtiem, izpildīja trīs spēka paņēmienus, divreiz atņēma ripu pretspēlētājam, bloķēja divus pretinieku metienus, uzvarēja 75% iemetienu, kā arī laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda piektajā minūtē mača rezultātu atklāja “Penguins” uzbrucējs Džeisons Zukers, bet 18. minūtē vairākumā Ādams Henrīks panāca izlīdzinājumu.

Otrās trešdaļas devītajā minūtē Jevgēņijs Malkins vēlreiz izvirzīja vadībā Pitsburgas klubu, bet trešā perioda 12. minūtē Džons Klingbergs vairākumā izlīdzināja rezultātu.

Trešā mača nogriežņa 16. minūtē Trevors Zegrass pirmo reizi deva priekšrocību “Ducks” komandai, bet vien 25 sekundes pirms pamatlaika beigām Braiens Rasts panāca līdzsvaru uz rezultāta tablo.

Papildlaikā Džeiks Gencels izrāva uzvaru Bļugera vienībai.

Keisijs Desmits atvairīja 26 no 29 “Ducks” raidījumiem, bet Džons Gibsons apstādināja 41 no 45 “Penguins” metieniem.

Bļugers šosezon 28 spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis sešas rezultatīvas piespēles, bet “Penguins” ar 50 punktiem 43 mačos atrodas astotajā vietā Austrumu konferencē.

Nākamā spēle Bļugera “Penguins” 19. janvārī plkst. 2:00 pēc Latvijas laika viesos pret Otavas “Senators” vienību.