Bļugeram trīs piespēles, “Penguins” piektā uzvara pēc kārtas (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas hokeja izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Pitsburgas “Penguins” viesos ar rezultātu 4:1 (2:0, 2:0, 0:1) uzvarēja Filadelfijas “Flyers” vienību.

Teodors Bļugers šajā mačā uz ledus atradās 13 minūtes un desmit sekundes un nopelnīja trīs rezultatīvas piespēles, kas ir karjeras labākais rezultāts. Bļugers arī tika atzīts par spēles otro zvaigzni.

Tāpat, uzbrucējs izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus, bloķēja vienu pretinieku metienu, uzvarēja 43% iemetienu un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Pirmā perioda 12. minūtē Bļugers nozaga ripu pie pretinieku zilās līnijas, izlauzās uz vārtiem, izdarīja metienu, bet atlēkušo ripu vārtos raidīja Džošs Ārčibalds. Sidnijs Krosbijs perioda 20. minūtē dubultoja “Penguins” pārsvaru.

Otrās trešdaļas trešajā minūtē Raiens Peilings pielika nūju Bļugera metienam un palielināja “Penguins” pārsvaru līdz trim ripām, bet 14. minūtē pēc cīņas aizvārtē Peilings savāca ripu un ieraidīja to vārtos. Teodors Bļugers šajā vārtu guvumā nopelnīja savu trešo piespēli mačā.

Trešā mača nogriežņa 11. minūtē Kevins Heizs guva vienīgos “Flyers” vārtus spēlē.

Tristans Džarijs atvairīja 29 no 30 “Penguins” metieniem, bet Kārters Hārts pirms nomaiņas tika galā ar 17 no 21 “Penguins” raidījuma. Fēlikss Sandstrems tika galā ar visiem astoņiem atlikušajiem metieniem.

Bļugeram šosezon sešās spēlēs četras rezultatīvas piespēles, bet “Penguins” ar 25 punktiem 21 mačā atrodas septītajā vietā Austrumu konferencē.

Nākamā spēle “Penguins” 27. novembrī plkst. 2:00 pēc Latvijas laika mājās pret Toronto “Maple Leafs”.