Bļugeram liels spēles laiks, “Penguins” rezultatīvā mačā piekāpjas “Senators” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas hokeja izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Pitsburgas “Penguins” mājās ar rezultātu 4:5 (2:2, 1:1, 1:1, 0:1) viesos papildlaikā piekāpās Otavas “Senators” vienībai.

Bļugers šajā mačā uz ledus pavadīja 14 minūtes un 56 sekundes, izdarīja vienu metienu pa vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus, uzvarēja 75% iemetienu, kā arī laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda septītajā minūtē “Penguins” uzbrucējs Džeisons Zukers atklāja mača rezultātu, bet astotajā minūtē Alekss Debrinkats vairākumā panāca izlīdzinājumu.

Divas minūtes pēc Debrinkata vārtu guvuma Tims Štucle vairākumā izvirzīja vadībā “Senators”, bet 16. minūtē Jevgēņijs Malkins vairākumā izlīdzināja spēles rezultātu.

Otrās trešdaļas ceturtajā minūtē Marks Frīdmans vēlreiz deva priekšrocību “Penguins”, taču desmitajā minūtē Dreiks Batersons vairākumā panāca līdzsvaru uz rezultāta tablo.

Trešā mača nogriežņa 11. minūtē Šeins Pinto vairākumā otro reizi šajā spēlē izvirzīja vadībā Otavas vienību, taču 13. minūtē Rikārds Rakels spēja kārtējo reizi izlīdzināt mača rezultātu.

Papildlaikā gan Otavas “Senators” kapteinis Breidijs Tkačuks spēja izraut uzvaru savai komandai.

Keisijs Desmits atvairīja 35 no 40 “Senators” raidījumiem, bet Kems Talbots apstādināja 15 no 19 “Penguins” metieniem.

Bļugers šosezon 29 spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis sešas rezultatīvas piespēles, bet “Penguins” ar 51 punktiem 44 mačos atrodas astotajā vietā Austrumu konferencē.

Nākamā spēle Bļugera “Penguins” 21. janvārī plkst. 2:00 pēc Latvijas laika mājās pret Otavas “Senators” vienību.