Bļugeram divi metieni, “Golden Knights” papildlaikā apspēlē Makdeivida “Oilers” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas hokeja izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Vegasas “Golden Knights” viesos ar rezultātu 4:3 (2:1, 0:1, 1:1, 1:0) uzvarēja Edmontonas “Oilers” vienību.

Bļugers šajā mačā uz ledus pavadīja 11 minūtes un 29 sekundes, divreiz meta pa vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 54% iemetienu un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Jau pirmā perioda otrajā minūtē “Golden Knights” uzbrucējs Džeks Aikels atklāja mača rezultātu bet ceturtajā minūtē Zeks Haimans panāca neizšķirtu.

Vēlāk periodā Pāvels Dorofejevs vairākumā atjaunoja “Golden Knights” pārsvaru, taču otrās trešdaļas 11. minūtē Leons Draizaitls vairākumā izlīdzināja rezultātu.

Trešā mača nogriežņa septītajā minūtē Džonatans Maršeso vēlreiz izvirzīja vadībā Vegasas klubu, taču 12. minūtē Vorens Fougls atkal panāca līdzsvaru uz rezultāta tablo.

Papildlaikā “Golden Knights” uzbrucējs Nikola Ruā izrāva uzvaru savm klubam.

Lorēns Brosuā atvairīja 27 no 30 “Oilers” metieniem, bet Stjūarts Skiners tika galā ar 30 no 34 “Golden Knights” raidījumiem.

Bļugers šosezon 57 spēlēs guvis četrus vārtus un atdevis 11 rezultatīvas piespēles. Vegasā 12 spēlēs uzbrucējam jau divi vārtu guvumi un trīs piespēles.

“Golden Knights” pēdējās 13 spēlēs izcīnījuši 11 uzvaras un ar 98 punktiem 73 mačos atrodas pirmajā vietā Rietumu konferencē. Tikmēr “Oilers” ar 91 punktu 73 cīņās ierindojas piektajā pozīcijā Rietumu konferencē.

Nākamā spēle Bļugera “Golden Knights” 29. martā plkst. 5:00 pēc Latvijas laika mājās pret Edmontonas “Oilers” vienību.