Bļugeram četri metieni, “Penguins” sakauj “Senators” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas hokeja izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Pitsburgas “Penguins” viesos ar rezultātu 4:1 (2:0, 1:1, 1:0) viesos uzvarēja Otavas “Senators” vienību.

Bļugers šajā mačā uz ledus pavadīja 16 minūtes un 24 sekundes, izdarīja četrus metienus pa vārtiem, bloķēja divus pretinieku metienus, uzvarēja 43% iemetienu, kā arī laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda 12. minūtē vairākumā mača rezultātu atklāja “Penguins” uzbrucējs Rikārds Rakels, bet vien 43 sekundes vēlāk Džeisons Zukers dubultoja pārsvaru.

Otrās trešdaļas 18. minūtē Džeiks Gencels palielināja Pitsburgas komandas pārsvaru līdz trim ripām, bet 19. minūtē “Senators” kapteinis Breidijs Tkačuks vienus vārtus atguva.

Trešā mača nogriežņa septītajā minūtē Džeiks Gencels ar saviem otrajiem vārtiem spēlē atjaunoja “Penguins” trīs vārtu priekšrocību, ko arī izdevās noturēt.

Tristans Džarijs atvairīja 44 no 45 “Senators” raidījumiem, bet Kems Talbots apstādināja 40 no 44 “Penguins” metieniem.

Bļugers šosezon 30 spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis sešas rezultatīvas piespēles, bet “Penguins” ar 53 punktiem 45 mačos atrodas astotajā vietā Austrumu konferencē.

Nākamā spēle Bļugera “Penguins” 22. janvārī plkst. 21:00 pēc Latvijas laika mājās pret Otavas “Senators” vienību.