Bļugeram aktīvs sniegums “Penguins” zaudējumā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas hokeja izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Pitsburgas “Penguins” mājās ar rezultātu 2:3 (1:0, 0:2, 1:0, 0:1) papildlaikā piekāpās Karolīnas “Hurricanes” vienībai.

Teodors Bļugers šajā mačā uz ledus atradās 11 minūtes un 28 sekundes, izpildīja trīs spēka paņēmienus, bloķēja divus pretinieku metienus, vienreiz atdeva ripu pretspēlētājam, uzvarēja 45% iemetienu un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Pirmā perioda piektajā minūtē “Penguins” kapteinis Sidnijs Krosbijs atklāja mača rezultātu, bet otrās trešdaļas sestajā minūtē Mārtins Nečass panāca izlīdzinājumu.

Otrā mača nogriežņa 18. minūtē “Hurricanes” uzbrucējs Andrejs Svečņikovs jau vadībā izvirzīja “Hurricanes”, bet Džeiks Gencels 58 sekundes pirms trešā perioda beigām spēja panākt izlīdzinājumu.

Papildlaikā “Hurricanes” aizsargs Brets Pešī spēja izraut uzvaru savai komandai un “Penguins” piedzīvoja otro zaudējumu pēc kārtas.

Tristans Džarijs atvairīja 36 no 39 “Hurricanes” metieniem, bet Pjotrs Kočetkovs tika galā ar 30 no 32 “Penguins” raidījumiem.

Bļugers šosezon astoņās spēlēs atdevis četras rezultatīvas piespēles, bet “Penguins” ar 26 punktiem 23 mačos atrodas astotajā vietā Austrumu konferencē.

Nākamā spēle “Penguins” 2. decembrī plkst. 2:00 pēc Latvijas laika mājās pret Vegasas “Golden Knights”.