Bļugeram 10 minūšu noraidījums, “Penguins” uzveic “Blackhawks” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas hokeja izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Pitsburgas “Penguins” viesos ar rezultātu 5:3 (1:0, 2:2, 2:1) uzvarēja Čikāgas “Blackhawks” vienību.

Bļugers šajā mačā uz ledus pavadīja 14 minūtes un 25 sekundes, vienreiz meta pa vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu, bloķēja divus pretinieku metienus, nopelnīja desmit soda minūtes, uzvarēja 33% iemetienu, kā arī laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Jau pirmās trešdaļas otrajā minūtē mača rezultātu “Penguins” labā atklāja uzbrucējs Broks Makgins.

Otrā perioda trešajā minūtē Jevgēņijs Malkins dubultoja Pitsburgas kluba pārsvaru, bet piektajā minūtē Rikārds Rakels guva trešos “Penguins” vārtus šajā mačā.

“Blackhawks” gan izdevās mainīt spēles gaitu – otrās trešdaļas desmitajā minūtē Džūdžars Kaira guva pirmos Čikāgas kluba vārtus mačā, 17. minūtē Patriks Keins samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet trešā perioda 16. minūtē Filips Kuraševs panāca izlīdzinājumu.

Trešā mača nogriežņa 17. minūtē “Penguins” kapteinis Sidnijs Krosbijs vēlreiz vadībā izvirzīja savu komandu, bet 20. minūtē ar precīzu metienu tukšos vārtos punktu mačam pielika Džefs Kārters.

Uz ledus pēdējā vārtu guvumā atradās arī Teodors Bļugers, kurš nopelnīja desmit minūšu noraidījumu par nesportisku rīcību.

Keisijs Desmits atvairīja 29 no 32 “Blackhawks” metieniem, bet Arvids Soderbloms tika galā ar 20 no 24 “Jets” raidījumiem.

Bļugeram šosezon četrās spēlēs viena rezultatīva piespēle, bet “Penguins” ar 21 punktu 19 spēlēs atrodas devītajā vietā Austrumu konferencē.

Nākamā spēle “Penguins” 24. novembrī plkst. 2:00 pēc Latvijas laika mājās pret Kalgarī “Flames”.