Bļugeram “-1”, “Penguins” uzvar bullīšos (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas hokeja izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Pitsburgas “Penguins” mājās ar rezultātu 2:1 (1:0, 0:1, 0:0, 0:0, 1:0) pēcspēles metienos uzvarēja Kalgarī “Flames” vienību.

Bļugers šajā mačā uz ledus pavadīja 12 minūtes un vienu sekundi, divreiz meta pa vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 71% iemetienu, kā arī laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Pirmā perioda trešajā minūtē “Penguins” aizsargs Jans Rūta atklāja mača rezultātu, bet Dilons Dube otrā perioda devītajā minūtē izlīdzināja mača rezultātu.

Trešajā mača nogrieznī un papildlaikā komandas vārtus neguva, bet pēcspēles metienos Rikārds Rakels, Sidnijs Krosbijs un Jevgēņijs Malkins nodrošināja uzvaru “Penguins”.

Tristans Džarijs atvairīja 33 no 34 “Flames” metieniem, bet Dans Vladars tika galā ar 38 no 39 “Penguins” raidījumiem.

Bļugeram šosezon piecās spēlēs viena rezultatīva piespēle, bet “Penguins” ar 23 punktiem 20 spēlēs atrodas devītajā vietā Austrumu konferencē.

Nākamā spēle “Penguins” 26. novembrī plkst. 0:30 pēc Latvijas laika viesos pret Filadelfijas “Flyers”.