Bļugeram “-1”, “Penguins” nespēj atspēlēties un zaudē (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas hokeja izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Pitsburgas “Penguins” viesos ar rezultātu 1:2 (0:1, 0:1, 1:0) piekāpās Karolīnas “Hurricanes” vienībai.

Bļugers šajā mačā uz ledus pavadīja desmit minūtes un 42 sekundes, izpildīja divus spēka paņēmienus, bloķēja divus pretinieku metienus, uzvarēja 20% iemetienu, kā arī laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Pirmā perioda 18. minūtē mača rezultātu atklāja “Hurricanes” aizsargs Breidijs Šejs, bet otrās trešdaļas desmitajā minūtē Džeilens Četfīlds dubultoja mājinieku pārsvaru.

Trešā mača nogriežņa astotajā minūtē Rikārds Rakels vairākumā samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet izlīdzinājumu panākt “Penguins” neizdevās.

Keisijs Desmits atvairīja 34 no 36 “Hurricanes” raidījumiem, bet Frederiks Andersens apstādināja 34 no 35 “Penguins” metieniem.

Bļugers šosezon 27 spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis sešas rezultatīvas piespēles, bet “Penguins” ar 48 punktiem 42 mačos atrodas devītajā vietā Austrumu konferencē.

Nākamā spēle Bļugera “Penguins” 17. janvārī plkst. 2:00 pēc Latvijas laika mājās pret Anaheimas “Ducks” vienību.