Bļugera “Penguins” turpina kāpt turnīra tabulā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas hokeja izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Pitsburgas “Penguins” mājās ar rezultātu 3:2 (0:1, 2:0, 1:1) pārspēja Ņujorkas “Rangers” vienību.

Teodors Bļugers šajā mačā uz ledus atradās deviņas minūtes, izdarīja vienu metienu pa vārtiem, izpildīja spēka paņēmienu, kā arī uzvarēja 71% iemetienu un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Jau pirmā perioda 22. sekundē “Rangers” uzbrucējs Kris Kraiders atklāja mača rezultātu.

Otrās trešdaļas 15. minūtē Jevgēņijs Malkins panāca izlīdzinājumu, bet 13 sekundes pirms perioda beigām Braiens Rasts izvirzīja vadībā “Penguins”.

Trešā mača nogriežņa devītajā minūtē Sidnijs Krosbijs dubultoja Pitsburgas komandas pārsvaru. Kriss Kraiders 11. minūtē vēl spēja samazināt rezultāta starpību līdz minimumam, bet “Penguins” spēja noturēties un izcīnīt uzvaru.

Tristans Džarijs atvairīja 26 no 28 “Rangers” metieniem, bet Igors Šestjorkins tika galā ar 21 no 24 “Penguins” raidījumiem.

Bļugers šosezon 17 spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis četras rezultatīvas piespēles, bet “Penguins” ar 42 punktiem 32 mačos atrodas piektajā vietā Austrumu konferencē.

Nākamā spēle Bļugera “Penguins” 23. decembrī plkst. 2:00 pēc Latvijas laika viesos pret Karolīnas “Hurricanes” vienību.