Site icon Hokeja ziņas

Bļugera “Penguins” trešā perioda izskaņā panāk izlīdzinājumu un uzvar čempionus (VIDEO)

Teodors Bļugers, hokejazinas.com

Teodors Bļugers | Foto: Pitsburgas "Penguins"

Aizvadītajā naktī Latvijas hokeja izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Pitsburgas “Penguins” mājās ar rezultātu 2:1 (0:0, 0:1, 1:0, 1:0) mājās papildlaikā uzvarēja aizvadītās sezonas Stenlija kausa čempionus Kolorado “Avalanche”.

Bļugers šajā mačā uz ledus pavadīja 11 minūtes un 45 sekundes, izpildīja divus spēka paņēmienus, bloķēja vienu pretinieku metienu, uzvarēja 45% iemetienu, kā arī laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmajā trešdaļā komandas ar vārtu guvumiem neapmainījās, bet otrā perioda 11. minūtē “Avalanche” uzbrucējs Neitans Makinons atklāja mača rezultātu.

Trešā mača nogriežņa 17. minūtē Braiens Rasts panāca izlīdzinājumu, bet papildlaikā Kriss Letangs izrāva uzvaru “Penguins” komandai.

Keisijs Desmits atvairīja 41 no 42 “Avalanche” raidījumiem, bet Pāvels Francūzs apstādināja 36 no 38 “Penguins” metieniem.

Bļugers šosezon 35 spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis sešas rezultatīvas piespēles, bet “Penguins” ar 59 punktiem 50 mačos atrodas astotajā vietā Austrumu konferencē.

Nākamā spēle Bļugera “Penguins” 11. februārī plkst. 5:00 pēc Latvijas laika viesos pret Anaheimas “Ducks” vienību.