Bindulim otrie vārti Čehijā, rezultatīvs arī Bičevskis

Kristofers Bindulis, hokejazinas.com

Kristofers Bindulis | Foto: Českes Budejovices "Motor"

Čehijas ekstralīgas spēlē divi latvieši izcēlās ar rezultatīvām darbībām.

Kristofers Bindulis ar vārtu guvumu kaldināja Česke Budejovice “Motor” uzvaru pār Uvja Balinska Litvinovas “Verva” ar 4:3. Balinskis spēlē nepiedalījās, jo pārstāv Latvijas izlasi Pekinas olimpiskajās spēlēs.

Bindulis guva “Motor” trešos vārtus 3. perioda otrajā minūtē. Kopumā uz ledus Latvijas aizsargs atradās 23:07, divreiz apdraudot pretinieku vārtus, divus metienus bloķējot un pielietoja trīs spēka paņēmienus. Spēli Bindulis noslēdza ar pozitīvu lietderību “+2”.

Šosezon Binduļa kontā 5 (2+3) punkti 42 spēlēs.

Citā spēlē Māra Bičevska “Mlada Boleslav” ar 1:4 piekāpās Prāgas “Sparta”, kuras vārtus sargāja bijušais Rīgas “Dinamo” vārtsargs Matejs Mahovskis.

Bičevskis asistēja vienīgajā savas komandas vārtu guvumā, kad 3. perioda izskaņā Martins Ševcs vairākumā panāca 1:4.  Latvietis uz laukuma pavadīja 12:30 minūtes, veicot un bloķējot pa vienam metienam, kā arī uzvarēja 62% iemetienu.

Šajā sezonā Bičevskis 46 mačos sakrāja 11 (5+6) punktus.