Bičevskis rezultatīvs otrajā spēlē pēc kārtas, Krastenbergs palīdz izraut neizšķirtu

Latvijas hokejisti Māris Bičevskis un Renārs Krastenbergs šovakar atzīmējās ar rezultatīvu sniegumu Austrijas augstākajā hokeja līgā (IceHL).

Bičevska pārstāvētā Ļubļanas “Olimpija”, spēlējot izbraukumā, papildlaikā ar 3:4 (1:0, 2:1, 0:2, 0:1) atzina Zalcburgas “Red Bull” pārākumu.

Latvijas izlases kādreizējais uzbrucējs 25. minūtē asistēja “Olimpija” otrajos vārtos.

Bičevskis maču pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs šosezon 30 spēlēs guvis septiņus vārtus un atdevis 14 rezultatīvas piespēles.

“Olimpija” ar 35 punktiem 30 mačos atrodas desmitajā vietā līgā.

Krastenberga pārstāvētā Grācas “Moser Medical 99ers”, spēlējot mājās, pagarinājumā ar 2:3 (1:1, 0:1, 1:0, 0:1) piekāpās bez Zinta Naura Zuševica spēlējošajai Vīnes “Capitals”.

Latvijas izlases uzbrucējs 58. minūtē asistēja “Moser Medical 99ers” otrajos vārtos un palīdzēja mājiniekiem izraut papildlaiku.

Krastenbergs sešas(!!!) reizes apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību un ieguva negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Uzbrucējs 12 spēlēs izcēlies ar pieciem precīziem metieniem un trīs rezultatīvām piespēlēm.

Tikmēr Zuševics deviņos mačos guvis vienus vārtus un divas reizes asistējis partneriem.

“Moser Medical 99ers” ar 24 punktiem 30 spēlēs ierindojas pēdējā vietā 13 komandu konkurencē, bet “Capitals” ar 32 punktiem 31 mačā ieņem 11. pozīciju.

Savukārt Artūra Kuldas pārstāvētā “Villacher SV”, spēlējot savā laukumā, papildlaikā ar 2:1 (0:1, 0:0, 1:0) uzveica “Fehervar AV19”.

Kulda izpildīja vienu metienu un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Aizsargs 30 spēlēs atzīmējies ar diviem precīziem metieniem un septiņām rezultatīvām piespēlēm.

“Villacher SV” ar 49 punktiem 30 mačos atrodas sestajā vietā.