Bičevskim vārti ”Olimpija” uzvarā, Krastenbergs apšauda pretinieku cietoksni

Latvijas izlases kādreizējais uzbrucējs Māris Bičevskis šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem Austrijas augstākajā hokeja līgā (IceHL).

Bičevska pārstāvētā Ļubļanas “Olimpija” mājās ar 5:2 (3:1, 1:0, 1:1) apspēlēja Insbrukas “Tiroler Wasserkraft”.

Latvijas hokejists pirmās trešdaļas vidū guva “Olimpija” pirmos vārtus un tobrīd panāca uz tablo 1:1.

Bičevskis izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Uzbrucējs šosezon 40 spēlēs guvis 11 vārtus un atdevis 21 rezultatīvu piespēli.

“Olimpija” ar 61 punktu 42 mačos ieņem devīto vietu līgā.

Tikmēr uzbrucēja Renāra Krastenberga pārstāvētā Grācas “Moser Medical 99ers” savā laukumā ar 1:4 (0:0, 1:2, 0:2) atzina Vorarlbergas “Pioneers” pārākumu.

Krastenbergs piecreiz(!!!) apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību, nopelnīja divas soda minūtes un pameta laukumu ar negatīvu lietderības koeficientu ”-2”.

Uzbrucējs Grācas kluba sastāvā 24 spēlēs izcēlies ar 12 precīziem metieniem un sešām rezultatīvām piespēlēm.

“Moser Medical 99ers” ar 32 punktiem 42 mačos ierindojas pēdējā, 13. pozīcijā.

Savukārt Vīnes “Capitals”, spēlējot bez uzbrucēja Zinta Naura Zuševica, izbraukumā ar 3:7 piekāpās Bolcāno “Foxes”.

Uzbrucējs deviņās spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis divas rezultatīvas piespēles.

“Capitals” ar 45 punktiem 42 mačos atrodas 11. vietā.