Bičevskim lielisks sniegums latviešu derbijā, vārti arī Krastenbergam (VIDEO)

Latvijas hokejisti Māris Bičevskis un Renārs Krastenbergs šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem Austrijas augstākajā hokeja līgā (IceHL).

Bičevska pārstāvētā Ļubļanas “Olimpija” mājās ar 5:1 (0:1, 4:0, 1:0) pārspēja Renāra Krastenberga pārstāvēto Grācas “Moser Medical 99ers”.

Krastenbergs 11. minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, atklāja mača rezultātu, bet Bičevskis 28. minūtē izvirzīja “Olimpija” vadībā ar 2:1. Latvijas izlases bijušais hokejists 55. minūtē asistēja mājinieku piektajā vārtu guvumā.

Bičevskis izpildīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+3”.

Latvijas izlases kādreizējais uzbrucējs bija rezultatīvs jau piektajā spēlē pēc kārtas. Bičevskis šosezon 33 mačos guvis astoņus vārtus un atdevis 17 rezultatīvas piespēles.

Krastenbergs trīsreiz apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs 15 spēlēs atzīmējies ar astoņiem precīziem metieniem un četrām rezultatīvām piespēlēm.

“Olimpija” ar 44 punktiem 33 mačos ieņem desmito vietu līgā, bet “Moser Medical 99ers” ar 27 punktiem 33 spēlēs ierindojas pēdējā pozīcijā 13 komandu konkurencē.

Savukārt Artūra Kuldas pārstāvētā “Villacher SV”, spēlējot viesos, papildlaikā ar 3:4 (2:1, 1:1, 0:1, ) piekāpās Insbrukas ”TWK”.

Kulda atzīmējās ar pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Aizsargs 33 spēlēs guvis divus vārtus un septiņas reizes asistējis partneriem.