Bērziņš iemet mazākumā un kaldina komandas uzvaru Čehijā (VIDEO)

Latviešu uzbrucējs Daniels Bērziņš šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem Čehijas pēc spēka 2. līgā.

Bērziņa pārstāvētā VHK ”Vsetin” mājās ar 4:3 (1:0, 2:2, 1:1) pārspēja ”Šumperk” un svinēja piekto panākumu pēc kārtas.

Latviešu uzbrucējs 23. minūtē, spēlējot skaitliskajā mazākumā, guva komandas otros vārtus un dubultoja VHK ”Vsetin” pārsvaru.

Bērziņš laukumā pavadīja 12 minūtes un 17 sekundes, kuru laikā izpildīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, uzvarēja astoņos no 14 (57%) iemetieniem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +3.

Latviešu hokejists šosezon 25 spēlēs ir izcēlies ar trim gūtiem vārtiem un tikpat rezultatīvām piespēlēm.

Bērziņa pārstāvētā VHK ”Vsetin” ar 26 mačos izcīnītiem 48 punktiem ir līgas vicelīdere.

Autors: Rainers Rogs Avots: Hokej.cz