Bērziņš atnes komandai uzvaru Čehijā

Latviešu uzbrucējs Daniels Bērziņš šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem Čehijas pēc spēka 2. līgā.

Bērziņa pārstāvētā VHK ”Vsetin” izbraukumā ar 4:1 (3:1, 0:0, 1:0) apspēlēja ”Prerov”.

Latviešu uzbrucējs mača sestajā minūtē guva komandas uzvaras vārtus, panākot uz tablo 2:0. Viņam šis bija otrais vārtu guvums sezonā.

Bērziņš šoreiz laukumā pavadīja 18 minūtes un 25 sekundes, kuru laikā izpildīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu sāncenšu metienu, uzvarēja piecos no 18 (28%) iemetienu, nopelnīja divas soda minūtes un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Latviešu hokejists šosezon 21 spēlē ir sakrājis četrus (2+2) rezultativitātes punktus.

Bērziņa pārstāvētā VHK ”Vsetin” ar 22 mačos izcīnītiem 36 punktiem ieņem piekto vietu līgā.

Autors: Rainers Rogs Avots: Hokej.cz