Site icon Hokeja ziņas

Batņas rezultatīvā piespēle neglābj “Mountfield” no neveiksmes pārbaudes spēlē (VIDEO)

Oskars Batņa, hokejazinas.com

Oskars Batņa | Foto: Hradeckrāloves "Mountfield"

Šodien pārbaudes spēlē Čehijas komanda Hradeckrāloves “Mountfield” savā laukumā ar rezultātu 2:3 (0:1, 2:1, 0:0, 0:1) piekāpās Vācijas vienību “ERC Ingolstadt”.

“Mountfield” pārstāv Latvijas izlases hokejisti – aizsargs Ralfs Freibergs un uzbrucējs Oskars Batņa.

Abi latvieši darbojās pirmajā virknējumā.

Batņa rezultatīvi asistēja otrā perioda 5. minūtē, kad tika panākts izlīdzinājums 1:1.

Šajā starpsezonā Batņa trīs pārbaudes spēlēs izcēlies ar vienu vārtu guvumu un divām rezultatīvām piespēlēm, kamēr Freibergs trīs mačos palicis bez punktiem.

“Mountfield” šī bija pēdējā pārbaudes spēle. Pirmais mačs Čehijas Ekstralīgas regulārajā čempionātā komandai paredzēts 18. septembrī, kad viesosies pie Kristapa Zīles pārstāvētās Litvīnovas “Verva”.