Batņas pārstāvētā ”Jukurit” iekļūst ČL ceturtdaļfinālā (VIDEO)

IIHF Čempionu hokeja līgas (CHL) ceturtdaļfinālā otrdien vietu nodrošināja latviešu uzbrucēja Oskara Batņas pārstāvētā Mikeli ”Jukurit”, kas, spēlējot izbraukumā, papildlaikā ar 2:1 (0:0, 1:1, 0:0, 1:0) pārspēja Šveices klubu Frīburgas ”Gotteron’‘.

Pirmā trešdaļa noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu, bet otrā perioda pirmajā pusē abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem. Pamatlaika turpinājumā nevienai no komandām vairs neizdevās gūt vārtus.

Sekoja papildlaiks, kura otrajā minūtē Jarko Immonens izrāva ”Jukurit” uzvaru ar 2:1 un nodrošināja komandai vietu nākamajā Čempionu līgas kārtā.

Atgādināsim, ka abu komandu pirmā savstarpējā spēle noslēdzās neizšķirti (1:1).

Batņa laukumā pavadīja 11 minūtes un 39 sekundes, kuru laikā izpildīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

”Jukurit” ceturtdaļfinālā tiksies ar Zviedrijas vicečempioni ”Lulea”.

Autors: Rainers Rogs Avots: CHL