Batņas “Jukurit” mājās revanšējas spēcīgajai Helsinku “IFK”

Somijas hokeja līgā (Liiga) regulārā čempionāta kārtējo spēli aizvadīja Latvijas izlases uzbrucēja Oskara Batņas pārstāvētā Mikeli “Jukurit”.

“Jukurit” komanda savā laukumā tikās ar Helsinku “IFK” un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 5:3. Abu komandu pirmajā savstarpējā spēlē šosezon pārāki pēcspēles metienos ar 4:3 bija “IFK” hokejisti.

Spēlē pirmie rezultātu pirmajā periodā atklāja Helsinku kluba hokejisti, bet tā bija vienīgā reize mačā, kad viņi bija vadībā, jo mājinieki panāca neizšķirtu un vēlāk iegūto pārsvaru no rokām neizlaida.

Batņa aizvadītajā mačā spēlēja trešajā maiņā, laukumā pavadot nedaudz vairāk par 16 minūtēm, kuru laikā izdarīja divus metienus, kā arī nopelnīja koeficentu “+1”. Uzbrucējs uzvarēja četros no 11 iemetieniem.

Uzbrucējs šosezon 23 spēlēs guvis septiņus vārtus un atdevis četras rezultatīvas piespēles.

Turnīra tabulā “Jukurit” ar 37 punktiem atrodas 5. vietā.