Batņas 1+1 palīdz “Jukurit” izcīnīt piekto uzvaru sešās spēlēs (VIDEO)

Šovakar Somijas hokeja līgas (Liiga) regulārās sezonas mačā Oskara Batņas pārstāvētā Mikeli “Jukurit” komanda mājās ar rezultātu 4:2 (2:0, 2:1, 0:1) apspēlēja Tamperes “Ilves” vienību.

Latvijas uzbrucējs šajā spēlē uz ledus atradās 18 minūtes un 21 sekundi, guva vārtus, atdeva rezuzltatīvu piespēli, trīsreiz meta pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un uzvarēja 50% iemetienu. Hokejists laukumu atstāja ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Batņa šosezon 35 mačos ticis pie desmit vārtu guvumiem un septiņām rezultatīvām piespēlēm.

“Jukurit” ar 60 punktiem 36 spēlēs ieņem piekto vietu turnīra tabulā. Klubs izcīnījis piecas uzvaras pēdējās sešās spēlēs.

Nākamā cīņa Mikeli vienībai paredzēta 6. decembrī viesos plkst. 17:00 pret Helsinku “IFK” komandu.

Citā mačā aizsarga Mika Tumānova Jiveskiles “JYP” klubs savā laukumā ar rezultātu 1:5 (0:2, 1:2, 0:2) atzina Kuopio “KalPa” pārākumu.

Tumānovs šajā spēlē tika pieteikts kā septītais aizsargs, laukumā pavadīja vien minūti un 24 sekundes. Sev atvēlētajā laikā hokejists pamanījās nopelnīt negatīvu lietderību “-1”.

Tumānovs šosezon 25 “Liiga” spēlēs pie punktiem nav ticis. Astoņos mačos ar Somijas otrās līgas (Mestis) klubu Kuopio “KalPa” hokejists izcēlies ar trim vārtiem un piecām piespēlēm.

“JYP” ar 46 punktiem 35 cīņās ierindojas priekšpēdējā, 14. pozīcijā līgā. Komanda piedzīvojusi sešus zaudējumus pēc kārtas.

Nākamais mačs Tumānova klubam paredzēts 6. janvārī viesos plkst. 17:00 pret Tamperes “Ilves” vienību.