Batņam trešais zaudējums pēc kārtas Somijā, Tumānovam uzvara

Trešo zaudējumu pēc kārtas Somijas hokeja līgā (Liiga) šovakar piedzīvoja Latvijas izlases uzbrucēja Oskara Batņas pārstāvētā Mikeli “Jukurit”, kas, spēlējot mājās, papildlaikā ar 3:4 (2:2, 1:1, 0:0, 0:1) piekāpās Hamēnlinnas “HPK”.

Batņa (desmit spēlēs 6+3) laukumā pavadīja 17 minūtes un 11 sekundes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr aizsarga Mika Tumānova pārstāvētā Jiveskiles “JYP” izbraukumā ar 3:1 (1:0, 0:1, 2:0) pārspēja Raumas “Lukko”.

Tumānovs (astoņās spēlēs 0+0) sev atvēlētajās divās minūtēs un 56 sekundēs atzīmējās ar vienu metienu un neitrālu lietderību.

“Jukurit” ar 16 punktiem desmit mačos ieņem septīto vietu līgā, bet “JYP” ar 16 punktiem tikpat spēlēs atrodas devītajā pozīcijā.

Rītvakar (pulksten 18:30) abu latviešu pārstāvētie klubi tiksies savā starpā.

Autors: Rainers Rogs Avots: Liiga