Batņam pirmie vārti, Freibergs izrauj uzvaru; Tralmakam divi punkti (VIDEO)

Oskars Batņa, hokejazinas.com

Oskars Batņa un Ralfs Freibergs | Foto: Hradeckrāloves "Mountfield"

Čehijas Ekstralīgā šovakar spēles aizvadīja vairāki Latvijas hokejisti.

Aizsarga Ralfa Freiberga un uzbrucēja Oskara Batņas pārstāvētā Hradeckrāloves “Mountfield” savā laukumā papildlaikā ar 2:1 (1:0, 0:0, 0:1, 1:0) pārspēja Pardubices “Dynamo”.

Batņa 13. minūtē, gūstot savus pirmos vārtus sezonā, atklāja mača rezultātu. Uzbrucējs uz ledus pavadīja 16 ar pusi minūtēs, divreiz apdraudot sāncenšu cietokšņa drošību, uzvarot sešos no septiņiem (86%) iemetieniem, nopelnot divas soda minūtes un laukumu pametot ar pozitīvu lietderības koeficientu ”+2”.

Savukārt Freibergs pagarinājuma 56. sekundē izrāva “Mountfield” uzvaru. Aizsargs 20 minūtēs un 41 sekundē izdarīja vienu metienu, bloķēja vienu metienu un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu ”+2”.

Batņa šosezon deviņās spēlēs atzīmējies ar vienu precīzu metienu, bet Freibergs deviņos mačos guvis divus vārtus un izdarījis divas rezultatīvas piespēles.

Nākamo spēli latviešu pārstāvētā “Mountfield” aizvadīs 10. oktobrī, plkst. 18:30 izbraukumā tiekoties ar “Mlada Boleslav”.

Uzbrucēja Eduarda Tralmaka pārstāvētā Kladno “Rytiri”, spēlējot mājās, papildlaikā ar 2:3 (1:0, 0:1, 1:1, 0:1) piekāpās aizsargu Jāņa Jaka un Roberta Mamčica pārstāvētajai Karlovi Varu “Energie”.

Tralmaks asistēja abos “Rytiri” vārtu guvumos. Uzbrucējs laukumā pavadīja vien deviņas minūtes un 22 sekundes, divreiz apdraudot sāncenšu cietokšņa drošību, bloķējot vienu metienu, pielietojot vienu spēka paņēmienu, uzvarot savā vienīgajā iemetienā un nopelnot negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Jaks 63. minūtē atzīmējās ar rezultatīvu piespēli “Energie” uzvaras vārtos. Aizsargs 16 minūtēs un 32 sekundēs izdarīja divus metienus, bloķēja vienu metienu un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu ”+2”.

Savukārt Mamčics uz ledus pavadīja 22 minūtes un septiņas sekundes, reizi apdraudot sāncenšu cietokšņa drošību, bloķējot divus metienus un laukumu pametot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Tralmaks astoņās spēlēs guvis divus vārtus un atdevis četras rezultatīvas piespēles. Tikmēr Jaks deviņos mačos trīsreiz rezultatīvi asistējis komandas biedriem, bet Mamčics deviņās spēlēs ticis pie viena (0+1) punkta.

Nākamo spēli Tralmaka pārstāvētā Kladno “Rytiri” aizvadīs 9. oktobrī, plkst. 18:30 izbraukumā tiekoties ar aizsarga Kristiāna Rubīna pārstāvēto Plzeņas “Škoda”. Arī Jaka un Mamčica pārstāvētā “Energie” nākamo maču aizvadīs pret Plzeņas “Škoda”, savā laukumā uzņemot Rubīna pārstāvēto klubu 11. oktobrī, plkst. 18:30.

Aizsarga Kristapa Zīles pārstāvētā Litvīnovas “Verva”, spēlējot viesos, papildlaikā ar 2:3 (1:1, 1:0, 0:1, 0:1) atzina “Mlada Boleslav” pārākumu.

Zīle 12. minūtē asistēja “Verva” pirmajos vārtos. Aizsargs 21 minūtē un 46 sekundēs bloķēja trīs metienus un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Aizsargs deviņās spēlēs guvis vienus vārtus un izdarījis četras rezultatīvas piespēles.

Nākamo maču Zīles pārstāvētā “Verva” aizvadīs 11. oktobrī, plkst. 18:30 mājās tiekoties ar Prāgas “Sparta”.

Aizsarga Kristiāna Rubīna pārstāvētā Plzeņas “Škoda”, spēlējot izbraukumā, bullīšos ar 3:4 (0:2, 1:0, 2:1, 0:0, 0:1) piekāpās Tršinecas “Ocelari”.

Rubīns laukumā pavadīja 24 minūtes un 43 sekundes (lielākais spēles laiks komandā), izpildot divus metienus, bloķējot trīs metienus un maču pabeidzot ar negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Aizsargs astoņās spēlēs atzīmējies ar vienu precīzu metienu un rezultatīvu piespēli.

Nākamo maču Rubīna pārstāvētā “Škoda” aizvadīs 9. oktobrī, plkst. 18:30 savā laukumā uzņemot uzbrucēja Eduarda Tralmaka pārstāvēto Kladno “Rytiri”.